לקוחות ממליצים

/לקוחות ממליצים
לקוחות ממליצים 2018-10-14T14:11:39+03:00

ברוכים הבאים להמלצות החמות שלנו מלקוחות תהנו

ברצוני להמליץ על חברת זיו קשרי הנדסה אשר אישרו לנו טופס 4 וליוו אותנו לאורך כל הדרך הקשה והמסלול המתיש, יישר כוח על המאמץ והנחישות לעזור.

טל אגסי

ברצוני להודות לחברת זיו קשרי הנדסה אשר חזקו לנו את הבניין היישן שברשותינו בזכותכם אנחנו יכולים להסיר דאגה מליבנו מבחינת התמוטטות תודה רבה .

מרוואן שהין

לכל הנוגע בדבר, תודה למר זיו מקשרי הנדסה על האדריכל ששלח לנו בבניין בטירת הכרמל ופתר את בעיית התשתית ביוב אשר גרמה להצפות רבות וניסיונות כושלים לחדש משהו, ברגע אחד הגיע האדריכל ובנה תשתית חדשה לביוב אומנם לקח מספר ימים אבל עד עכשיו אנחנו לא סובלים מזה לאחר מספר חודשים. בברכה מתן.

מתן לאניאדו

ברצוני לשבח את מר זיו מחברת זיו קשרי הנדסה אשר ליווה אותי בסבלנות ואדיבות, החל מתכנון הבניין ועד להקמת התשתיות וסיום הפרויקט.{ואף מעבר לכך}.

ארגוב פנחס

תודה רבה עבור השירות ברצוני לציין לטובה את השירות המקצועי והאדיב של מר זיו מקשרי הנדסה אשר שלח לנו אדריכל שפטר לנו את בעיית הממד ואישר לנו בטופס לבנות במקום אחר תודה רבה ישר כוח !

אליהו בירו

לכבוד זיו קשרי הנדסה והאדריכלים התותחים שברשותכם תודה על תשתית נפלאה וחישוב של בניין רב קומות בצפון תל אביב אשר יצא נפלא בזכותכם.
חזק ואמץ

מני אליה

מלאו את הטופס ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם!

חייגו וקבלו 30% הנחה
שינוי גודל גופנים
צור איתנו קשר
close slider

WhatsApp chat